Zumba Summer Party Sportcampus Zuiderpark Angela-Ouafa-Walter
Europe/Amsterdam (GMT+2)
Sportcampus Zuiderpark · Den Haag
Zumba Summer Party Sportcampus Zuiderpark Angela-Ouafa-Walter vindt plaats op za 29 aug 2026 om 10:00 (GMT+2) bij Sportcampus Zuiderpark in Den Haag, ZH. Tickets kosten €15 + op Eventbrite.
Over dit evenement
Get ready to dance your heart out and soak up the summer vibes with Angela, Ouafa, and Walter leading the Zumba fun!
Meer ontdekken
Alle evenementen in Den Haag →52
evenementen in augustus
Bekijk augustus →
15
workshops & cursussen deze week
Workshops & Cursussen →
30
vandaag bij jou in de buurt
In de buurt →
366
gratis in Den Haag
Gratis evenementen →
Vergelijkbare evenementen
Alles bekijken →De Verloren Pagina's: 29 augustus sessie #1
za 29 aug · Gratis
Trias Open Dag
za 29 aug · Gratis
ANDERS KIJKEN (straatfotografieworkshop 29 augustus, Den Haag)
za 29 aug · €79 +
Creatieve Alcohol Inkt Workshop
za 29 aug · €73.54 +
De Verloren Pagina's: 29 augustus sessie #2
za 29 aug · Gratis
✨Creative Suncatcher Workshop✨
za 29 aug · €48.38 +
The Social Canvas | Paint & Sip
za 29 aug · €30 +
Free Bhangra Workshop – by Bhangra Evolution The Hague
za 29 aug · Gratis
Details
- Wanneer
- za 29 aug 2026 · 10:00 (GMT+2)
- Waar
- Sportcampus Zuiderpark
- Adres
- 22 Meester P. Droogleever Fortuynweg, 2533 SR Den Haag
- Prijs
- €15 +
- Genre
- Meet the Author
Vragen
- Wanneer is Zumba Summer Party Sportcampus Zuiderpark Angela-Ouafa-Walter?
- za 29 aug 2026 om 10:00 GMT+2.
- Wat kosten tickets voor Zumba Summer Party Sportcampus Zuiderpark Angela-Ouafa-Walter?
- Tickets kosten €15 +.
- Waar is Zumba Summer Party Sportcampus Zuiderpark Angela-Ouafa-Walter?
- Sportcampus Zuiderpark, 22 Meester P. Droogleever Fortuynweg, 2533 SR Den Haag, Den Haag, ZH.
- Waar kan ik tickets kopen voor Zumba Summer Party Sportcampus Zuiderpark Angela-Ouafa-Walter?
- Tickets worden verkocht op Eventbrite. Deze pagina linkt direct naar die vermelding; hier worden geen tickets verkocht.