Utrecht, UT

Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027

Wanneer
Europe/Amsterdam (GMT+1)tot 18:00
Waar
Leerhotel Het KloosterLeerhotel Het Klooster, Daam Fockemalaan 10, 3818 KG Amersfoort, Netherlands

Tickets worden verkocht op Luma. Wij linken direct naar de vermelding — hier wordt niets gekocht. Details van de vermelding zijn afkomstig van de bron en kunnen wijzigen. Eventovia indexeert evenementen; het organiseert ze niet en verkoopt geen tickets. Voorwaarden & Disclaimer

Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027

Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027 vindt plaats op do 28 jan 2027 om 13:00 (GMT+1) bij Leerhotel Het Klooster in Utrecht, UT, en loopt tot 18:00. Toegang is gratis; de vermelding staat op Luma.

Over dit evenement

Op donderdag 28 januari 2027 ontmoeten onderzoekers en professionals zich in Amersfoort voor een middag over slim beheer van de openbare ruimte. Het programma omvat interactieve sessies, een plenaire reflectie op vijf jaar masterclasses en de uitreiking van de MPS Award.

Volledige beschrijving van de organisator

Waar vijf jaar masterclasses samenkomen. Een middag over beter, slimmer en mensgerichter beheer van de openbare ruimte. Een middag waarin wetenschap en praktijk elkaar ontmoeten. Onderzoekers en professionals uit het ruimtelijk domein komen samen om kennis te delen, te discussiëren en het vakgebied verder te brengen. We brengen de inzichten van vijf jaar MPS Masterclasses samen: circulair beheer (2021), belevingsgestuurd beheer (2022), maatschappelijk beheer (2023), beheer van de toekomst (2024) en waardegestuurd beheer (2025). Voor wie Ervaren beleidsmakers, (assistent-)managers, teamleiders en senior professionals Beleidsmedewerkers en uitvoerende professionals in het ruimtelijk domein Jonge professionals, studenten, promovendi en onderzoekers met relevante studies Partners en sponsoren van MPS Wat je kunt verwachten Interactieve deelsessies waarin wetenschap en praktijk samen aan de slag gaan Een plenaire reflectie op vijf jaar masterclasses: wat kan de praktijk leren van de wetenschap, en andersom? De uitreiking van de MPS Award, voor een project dat wetenschap en praktijk op een innovatieve manier verbindt Volop ruimte om te netwerken tijdens de borrel Programma13.00 – 13.30 uur - Inloop13.30 – 13.50 uur - Plenaire opening13.50 – 14.15 uur - Arjan Hijdra: reflectie op actuele ontwikkelingen in de wetenschappelijke beheerwereld14.15 – 14.30 uur - Pauze en overgang naar deelsessies14.30 – 15.20 uur - Deelsessie ronde 1 (keuze uit vier sessies)15.20 – 15.40 uur - Pauze en wissel15.40 – 16.30 uur - Deelsessie ronde 2 (keuze uit vier sessies)16.30 – 16.40 uur - Pauze en overgang naar plenair16.40 – 17.10 uur - Plenaire afsluiting en uitreiking MPS Award17.10 – 18.00 uur - Netwerkborrel Dit programma wordt nog aangevuld Praktisch📅 Donderdag 28 januari 2027🕙 Inloop vanaf 13.00 uur, programma 13.30 – 17.10 uur, borrel tot 18.00 uur📍 't Leerhotel (Klooster Amersfoort)💶 Deelname is kosteloos Over MPSManaging Public Space verbindt de praktijk van beheer met de wetenschap. Samen met Wageningen University & Research werken we aan een toekomstbestendig beheer van de openbare ruimte, met onderzoek, onderwijs en bijeenkomsten waar wetenschap en praktijk samenkomen. Vragen? Mail [email protected]

Tickets
Luma
Organisator
Managing Public Space
Tijdzone
GMT+1
Bijgewerkt

Vergelijkbare evenementen

Alles bekijken →

Details

Wanneer
do 28 jan 2027 · 13:00 (GMT+1) · tot 18:00
Waar
Leerhotel Het Klooster
Adres
Leerhotel Het Klooster, Daam Fockemalaan 10, 3818 KG Amersfoort, Netherlands
Prijs
Gratis

Vragen

Wanneer is Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027?
do 28 jan 2027 om 13:00 GMT+1.
Wat kosten tickets voor Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027?
Toegang is gratis.
Waar is Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027?
Leerhotel Het Klooster, Leerhotel Het Klooster, Daam Fockemalaan 10, 3818 KG Amersfoort, Netherlands, Utrecht, UT.
Waar kan ik tickets kopen voor Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027?
Tickets worden verkocht op Luma. Deze pagina linkt direct naar die vermelding; hier worden geen tickets verkocht.
Hoe laat eindigt Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027?
Het loopt tot 18:00.

Verder browsen