Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027
- When
- Europe/Amsterdam (GMT+1)until 18:00
- Where
- Leerhotel Het KloosterLeerhotel Het Klooster, Daam Fockemalaan 10, 3818 KG Amersfoort, Netherlands
Tickets are sold on Luma. We link straight to the listing — nothing is bought here. Listing details come from the source and can change. Eventovia indexes events; it does not organize them or sell tickets. Terms & Disclaimer
Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027 takes place on Thu, 28 Jan 2027 at 13:00 (GMT+1) at Leerhotel Het Klooster in Utrecht, UT, and runs until 18:00. Entry is free; the listing is on Luma.
About this event
Op donderdag 28 januari 2027 ontmoeten onderzoekers en professionals zich in Amersfoort voor een middag over slim beheer van de openbare ruimte. Het programma omvat interactieve sessies, een plenaire reflectie op vijf jaar masterclasses en de uitreiking van de MPS Award.
Full description from organizerShow less
Waar vijf jaar masterclasses samenkomen. Een middag over beter, slimmer en mensgerichter beheer van de openbare ruimte. Een middag waarin wetenschap en praktijk elkaar ontmoeten. Onderzoekers en professionals uit het ruimtelijk domein komen samen om kennis te delen, te discussiëren en het vakgebied verder te brengen. We brengen de inzichten van vijf jaar MPS Masterclasses samen: circulair beheer (2021), belevingsgestuurd beheer (2022), maatschappelijk beheer (2023), beheer van de toekomst (2024) en waardegestuurd beheer (2025). Voor wie Ervaren beleidsmakers, (assistent-)managers, teamleiders en senior professionals Beleidsmedewerkers en uitvoerende professionals in het ruimtelijk domein Jonge professionals, studenten, promovendi en onderzoekers met relevante studies Partners en sponsoren van MPS Wat je kunt verwachten Interactieve deelsessies waarin wetenschap en praktijk samen aan de slag gaan Een plenaire reflectie op vijf jaar masterclasses: wat kan de praktijk leren van de wetenschap, en andersom? De uitreiking van de MPS Award, voor een project dat wetenschap en praktijk op een innovatieve manier verbindt Volop ruimte om te netwerken tijdens de borrel Programma13.00 – 13.30 uur - Inloop13.30 – 13.50 uur - Plenaire opening13.50 – 14.15 uur - Arjan Hijdra: reflectie op actuele ontwikkelingen in de wetenschappelijke beheerwereld14.15 – 14.30 uur - Pauze en overgang naar deelsessies14.30 – 15.20 uur - Deelsessie ronde 1 (keuze uit vier sessies)15.20 – 15.40 uur - Pauze en wissel15.40 – 16.30 uur - Deelsessie ronde 2 (keuze uit vier sessies)16.30 – 16.40 uur - Pauze en overgang naar plenair16.40 – 17.10 uur - Plenaire afsluiting en uitreiking MPS Award17.10 – 18.00 uur - Netwerkborrel Dit programma wordt nog aangevuld Praktisch📅 Donderdag 28 januari 2027🕙 Inloop vanaf 13.00 uur, programma 13.30 – 17.10 uur, borrel tot 18.00 uur📍 't Leerhotel (Klooster Amersfoort)💶 Deelname is kosteloos Over MPSManaging Public Space verbindt de praktijk van beheer met de wetenschap. Samen met Wageningen University & Research werken we aan een toekomstbestendig beheer van de openbare ruimte, met onderzoek, onderwijs en bijeenkomsten waar wetenschap en praktijk samenkomen. Vragen? Mail [email protected]
Keep going
All Utrecht events →Similar events
View all →











Details
- When
- Thu, 28 Jan 2027 · 13:00 (GMT+1) · until 18:00
- Where
- Leerhotel Het Klooster
- Address
- Leerhotel Het Klooster, Daam Fockemalaan 10, 3818 KG Amersfoort, Netherlands
- Price
- Free
Questions
- When is Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027?
- Thu, 28 Jan 2027 at 13:00 GMT+1.
- How much are tickets for Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027?
- Entry is free.
- Where is Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027?
- Leerhotel Het Klooster, Leerhotel Het Klooster, Daam Fockemalaan 10, 3818 KG Amersfoort, Netherlands, Utrecht, UT.
- Where can I buy tickets for Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027?
- Tickets are sold on Luma. This page links straight to that listing; no tickets are sold here.
- What time does Symposium: Wetenschap & Praktijk in de openbare ruimte 2027 end?
- It runs until 18:00.
